Force Light

Jesteśmy wyspecjalizowaną firmą, zajmującą się kompleksowym projektowaniem oraz montażem nowoczesnych systemów oświetlenia wielkopowierzchniowego.

Systemy projektowane przez naszych inżynierów znajdują zastosowanie w obiektach przemysłowo-magazynowych, handlowych, biurowych oraz mieszkaniowych.

forcelight4
forcelight1

TelForceOne S.A.

Jesteśmy częścią polskiej Grupy Kapitałowej TelForceOne S.A., działającej globalnie na 50 światowych rynkach.

Siłą Grupy Kapitałowej są ludzie. To 500 wykwalifikowanych ekspertów, którzy zdobyli międzynarodowe doświadczenie i pozyskali kompetencje do budowy kompleksowych rozwiązań dla firm, opartych na rynkowej praktyce i zaufaniu. Skuteczność organizacji ceni już ponad 40 000 partnerów biznesowych na całym świecie.

Misja

Naszą misją jest dostarczanie klientom proekologicznych i energooszczędnych rozwiązań systemowych. Kompleksowo doradzamy, tworzymy projekty, wdrażamy je i serwisujemy oraz prowadzimy konsultacje po realizacji rozwiązania.

forcelight3
forcelight9

Wysoka jakość

Rozwiązania systemowe są oparte na asortymencie posiadającym niezbędne atesty, spełniającym europejskie standardy oraz obowiązujące na świecie surowe normy jakościowe. Stosujemy zaawansowane technologie, które pomagają nam tworzyć rozwiązania trwałe i energooszczędne.

Doświadczeni specjaliści

Wykształcenie i wiedza zgromadzona na przestrzeni wielu lat wspólnej pracy pozwalają kreować ofertę opartą na rozwiązaniach systemowych dopasowanych do potrzeb Klienta. 

Razem się rozwijamy, wciąż poszukując nowych rozwiązań. Dzięki bliskiej współpracy z centrum naukowym, możemy na bieżąco wdrażać nowatorskie pomysły, które optymalizują zużycie energii i poprawiają jakość światła. Chcemy, by nasza pasja stała się udziałem wszystkich naszych Klientów i Partnerów.

forcelight2

TelForceOne Force Light Sp. z o.o.

ul. Krakowska 119
50-428 Wrocław

info@forcelight.pl
zamowienia@forcelight.pl
+48 601 806 107
+48 601 342 069

KRS: 0000324865
NIP: 8992778585
REGON: 363088404